Arvid Vasskog

Arvid Vasskog

Partner / CEO

arvid@socialscreen.no

+47 41 37 36 28

Joacim Lunde

Joacim Lunde

Partner / CTO

joacim@socialscreen.no

+47 40 61 31 82

Runar Heggset

Runar Heggset

Sen. Webutvikler

runar@socialscreen.no

+47 911 01 395

Julie Johansen

Julie Johansen

Backoffice / Support

julie@socialscreen.no

+47 40 62 94 88

Håkon Hustad

Håkon Hustad

Rådgiver, Infoskjerm

hakon@socialscreen.no

+47 45 44 16 97

Frank Schlottmann

Frank Schlottmann

Rådgiver, Infoskjerm

frank@socialscreen.no

+47 948 18 907

Bjørn Tore Helden

Bjørn Tore Helden

Rådgiver, Infoskjerm

bt@socialscreen.no

+47 990 90 802

Geir Kvithyll

Geir Kvithyll

SocialScreen USA

geir@socialscreen.no

Karen Joys

Karen Joys

Salgssjef

karen@socialscreen.no

+47 975 37 197

Kontakt oss for en hyggelig prat:

Bruk skjemaet nedenfor for å komme i kontakt med oss. Vi vil komme tilbake til deg så fort en av våre medarbeidere er tilgjengelig.

2018 © SocialScreen AS • All rights reserved • Privacy Policy