Arvid Vasskog

Arvid Vasskog

Partner / Daglig leder

arvid@socialscreen.no

+47 41 37 36 28

Joacim Lunde

Joacim Lunde

Partner / Kreativ leder

joacim@socialscreen.no

+47 40 61 31 82

Runar Heggset

Runar Heggset

Teknisk leder

runar@socialscreen.no

+47 911 01 395

Julie Johansen

Julie Johansen

Backoffice / Support

julie@socialscreen.no

+47 40 62 94 88

Bernt Erik Sandnes

Bernt Erik Sandnes

Rådgiver, Infoskjerm

bernt@socialscreen.no

+47 45 42 70 82

Håkon Hustad

Håkon Hustad

Rådgiver, Infoskjerm

hakon@socialscreen.no

+47 46 54 38 70

Christopher Pedersen

Christopher Pedersen

Rådgiver, Annonseskjerm

christopher@socialscreen.no

73 18 63 00

Kontakt oss for en hyggelig prat:

Bruk skjemaet nedenfor for å komme i kontakt med oss. Vi vil komme tilbake til deg så fort en av våre medarbeidere er tilgjengelig.

2018 © SocialScreen AS • All rights reserved • Personvernerklæring